Menu
Your Cart

Hakkımızda

         TÜRKİYE'NİN ÖNCÜ E-MOBİLYA MAĞAZASI ! Kıymetli dostlar; 2015 yılı son baharında büyük bir heyecanla başladığımız online mobilya satışıyla şimdiye kadar sizlere İnegöl Mobilyasını en ekonomik ve en kaliteli bir şekilde ulaştırdığımız inancındayız.


        Türkiye'nin Mobilya Başkent'i İnegöl'de üretilen panel ve yumuşak grup tüm mobilya çeşitlerini siz kıymetli müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet anlayışıyla ulaştırmak ve daha kurumsal oluşuma kavuşmak amacı ile şirketimiz yeni bir yapılanmaya girmiştir. mobilyamuretimden.com İnegöl'de üretilen, Yatak Odası, Yemek Odası, Modern ve Avangarde Koltuk Takımları, Köşe Koltuk Takımları, Genç Odası Takımları, Aksesuarlar ve Mobilyaya dair çeşitli ev gereçlerini online satışa sunar. Türkiye'nin Mobilya Üretim Merkezi olarak kabul edilen İnegöl'de ekonomik, orta segment ve lüks olmak üzere çok çeşitli Mobilya Modelleri üretilmektedir. Üretilen Mobilyalar ise yurdun dört bir yanına sevk edilerek perakende mobilya satış mağazalarında satışa sunulmaktadır.


           Biz de mobilyamuretimden.com olarak ürettiğimiz yatak odası takımları, yemek odası takımları, koltuk takımları, düğün paketleri vb. ürünlerin bir kısmını Online Mağazamızda satışa sunmaktayız. Şimdiye kadar olduğu gibi, mağaza giderlerini ortadan kaldırarak tüketiciye sunduğumuz İnegöl Mobilya Modellerini, 2021 sezonunda da daha ekonomik fiyatlarla sunmaya devam edeceğiz. 2021 sezonunda Kaliteli Mobilyayı Ucuza sunmaya devam ederken, İnegöl'e uzak olan bölgelerede İnegöl'e yakın illerde olduğu uygun fiyata montaj hizmeti vermeye çalışacağız. İnegöl'de gün; mobilya ile başlar, mobilya ile biter. mobilyamuretimden.com İyi alışverişler...